Domek do wynajmu w górach. 2 poziomy, kominek, taras, ognisko, plac zabaw. Domek letniskowy położony jest w Beskidzie Żywieckim, w Złatnej/k.Ujsół, 5km od Słowacji. Tv/Radio. Letniskowy mały drewniany domek ma ciepłą wodę,prysznic, wc. Noclegi dla 5 osób, Wi-Fi Internet. Drewniany domek Bury jest ogodzony. Zapraszamy z psem, kotem lub innym zwierzęciem jeżeli lubicie agroturystykę. 130ZŁ. TEL. 0048 663441565. Znajdujemy się koło miejscowości jak Rajcza, Ujsoły, Zwardoń, Sól, Węgierska Górka, Ciesiec, Żywiec, Wisła, Istebna, Koniaków, Laiki,Kubalonka, Jaworzynka, Ustroń, Korbielów czy Szczyrk. Nie jesteśmy nad morzem, jeziorem czy na Mazurach ale w górach Beskidach

Zapraszamy do pobytu w naszych domkach!

Domki do wynajmu w górach. 2 poziomy, kominek, taras, ognisko, plac zabaw Zadaj pytanie przez Facebook

Oferujemy tanio do wynajęcia drewniany domek letniskowy. Gwarantujemy komfortowe warunki za dostępną kwotę. Za 130zł otrzymujecie cały letniskowy domek, który jest ogrodzony i posiada własne zaplecze typu ognisko, taras. W domku nie zabraknie Wam wszystkich wygód i przedmiotów. Prysznic, toaleta, ciepła woda, telewizor, wi-fi, kuchnia z lodówką i palnikami gazowymi to tylko niektóre nasze atuty. Kominek doda ciepła nawet w najzimniejsze dni ( w cenie wynajmu domku, znajduje się drewno na opal w kominku i do ogniska). Domek do wynajmu położony jest w malowniczej dolinie rzeki Soły, nad miejscowością Złatna, w powiecie ujsolskim. Domek wczasowy położony jest wysoko w górach (600m.n.p.m.), ale cały rok można do nas dojechać autem, zarówno w lecie, jak i w zimie. Dla osób nie znających regionu Żywiecczyzny, dodam, ze Złatna leży około 25km od Żywca,120km od Krakowa,120km. od Katowic, od Warszawy około 360km, 80km, od Ostrawy (CR),Od Gdańska ( Morze Bałtyckie )575km od Wiednia (A) 340km od Wenecji (IT) 612km. Najbliższy punk komunikacji publicznej znajduje się około 400metrow ( przystanek autobusowy ), a stacja kolejowa Rajcza - około 15km od domku. Domek położony jest około 6km od granicy ze Słowacją (Navot,SK) oraz 25 od granicy z Czechami (Jaworzynka, CR) Teren ten znajduje się na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Domek letniskowy całoroczny do wynajmu w górach, Beskidzie Żywieckim Bury.Oferujemy tanie noclegi, zakwaterowanie w górach. Tani luksusowy drewniany domek z kominkiem, tarasem, wi-fi. Ogrodzony, pieski witane. Znajdujemy się koło miejscowości jak Rajcza, Ujsoły, Zwardoń, Sól, Węgierska Górka, Cisiec, Żywiec, Wisła, Istebna, Koniaków, Laiki,Kubalonka, Jaworzynka, Ustroń, Korbielów czy Szczyrk. Nie jesteśmy nad morzem, jeziorem czy na Mazurach ale w górach Beskidach.

DLACZEGO DO NAS?

Oferujemy tanio do wynajęcia drewniany domek letniskowy. Gwarantujemy komfortowe warunki za dostępną kwotę. Zadaj pytanie przez Facebook

Domek Szary sąsiaduje z Burym jak dobry kolega, został wybudowany parę lat temu jako uzupełnienie naszej bazy noclegowej. Parter domku składa się z w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, łazienki oraz strefy wypoczynku z dodatkowym miejscem do spania. Na piętrze znajdują się 2 pokoje sypialne, w których wygodny nocleg znajdzie nawet do 8 osób. Domek jest przestronny i bardzo wygodny., kusi, szczególnie latem, własnym niewielkim sadem owocowym. Otoczony jest, podobnie jak domek Bury płotem, dzięki czemu zwierzęta mogą swobodnie biegać.w jego otoczeniu mogą przebywać psy i inne zwierzęta naszych gości. Budynek dysponuje własną werandą, która jest dobrym miejscem do wypoczynku, spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Domek ogrzewany jest energią elektryczną . Zapewniamy pościel, podstawowe środki czystości, przyprawy (sól, cukier itp.) oraz ręczniki na wyraźne żądanie. Zwierzęta mogą biegać swobodnie tylko w obrębie ogrodzonych domków. W części wspólnej prosimy o pełną kontrolę.

Domek Szary jest nieco większy od Burego. Na dole posiada pokój dzienny z TV i radiem. Łazienkę z prysznicem, toaletą, umywalką i bidetem. Domek Szary nie posiada kominka i ogrzewany jest pradem. Pobieramy dodatkowa oplate za prad.  Schowki na Wasze rzeczy.  Kuchnia wyposażona jest w wszystko co jest niezbędne do gotowania.  Na górze są dwie sypialnie. Jedna na dwie osoby (łóżko dwuosobowe) wraz z łóżeczkiem dla dziecka. Druga sypialnia wyposażona jest w 3 łóżka. Jedno dwuosobowe i dwa jednoosobowe z możliwością dodania materaca obok, co czyni te łóżka dwuosobowe.  Razem może spać w domku 8 osób plus dziecko. Domek jest ogrodzony. Istnieje możliwość zrobienia grila.

W celu weryfikacji wolnego terminu i ceny sprawdź nasz kalendarz. Po dokonaniu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny  tel. 48 663441565. W wypadku jakichkolwiek niepewności zadzwoń pod numer tel. 48 663441565. Przy rezerwacji ponad 3 nocy istnieje możliwość negocjacji ceny.  Podane w kalendarzu ceny są dla 2 osób, przy rezerwacji minimum 3 nocy. Do każdej kolejnej osoby doliczamy 20zł. 1 noc 250zł.   W okresie zimowym rozliczamy dodatkowo prąd.

<2020> Grudzień
PonPoniedziałek
WtWtorek
ŚrŚroda
CzwCzwartek
PtPiątek
SobSobota
NieNiedziela
Lis 30
1 dostępne
250zł
1
1 dostępne
250zł
2
1 dostępne
250zł
3
1 dostępne
250zł
4
1 dostępne
250zł
5
1 dostępne
250zł
6
1 dostępne
250zł
7
1 dostępne
250zł
8
1 dostępne
250zł
9
1 dostępne
250zł
10
1 dostępne
250zł
11
1 dostępne
250zł
12
1 dostępne
250zł
13
1 dostępne
250zł
14
1 dostępne
250zł
15
1 dostępne
250zł
16
1 dostępne
250zł
17
1 dostępne
250zł
18
1 dostępne
250zł
19
1 dostępne
250zł
20
1 dostępne
250zł
21
1 dostępne
250zł
22
1 dostępne
250zł
23
Zarezerwowano
24
Zarezerwowano
25
Zarezerwowano
26
Zarezerwowano
27
Zarezerwowano
28
1 dostępne
250zł
29
1 dostępne
250zł
30
1 dostępne
250zł
31
Zarezerwowano
Sty 1
Zarezerwowano
Sty 2
Zarezerwowano
Sty 3
Zarezerwowano
-dostępne
-Zarezerwowano
-Niedostępne

Dlaczego do nas?

Osada Bura Polana oferujemy tanio do wynajęcia drewniane domki letniskowe z widokiem na góry. Oferujemy do wynajęcia dwa domki: Szary i Bury (ogrodzone).  Sprawdź nasz kalendarz wolnych terminów.  Gwarantujemy komfortowe warunki,  za dostępną kwotę otrzymujecie cały letniskowy domek, który jest ogrodzony i posiada własne zaplecze typu ognisko, taras. Zapraszamy do galerii zdjęć z Osady Bura Polana. W domku nie zabraknie Wam wszystkich wygód i przedmiotów. Prysznic, toaleta, ciepła woda, telewizor, wi-fi, kuchnia z lodówką i kuchenką elektryczną to tylko niektóre nasze atuty.   Domki do wynajmu położone są w malowniczej dolinie rzeki Soły, nad miejscowością Złatna, w powiecie ujsolskim. Więcej o atrakcjach czekających na Ciebie dowiesz się na stronie Atrakcje. Domki wczasowe położony są wysoko w górach (600m.n.p.m.), ale cały rok można do nas dojechać autem, zarówno w lecie, jak i w zimie. Dla osób nie znających regionu Żywiecczyzny, dodam, ze Złatna leży około 25km od Żywca,120km od Krakowa,120km. od Katowic, od Warszawy około 360km, 80km, od Ostrawy (CR),Od Gdańska ( Morze Bałtyckie )575km od Wiednia (A) 340km od Wenecji (IT) 612km. Najbliższy punk komunikacji publicznej znajduje się około 400metrow ( przystanek autobusowy ), a stacja kolejowa Rajcza – około 15km od domku. Osada Bura Polana położony jest około 6km od granicy ze Słowacją (Navot,SK) oraz 25 od granicy z Czechami (Jaworzynka, CR) Teren ten znajduje się na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Domek letniskowy całoroczny do wynajmu w górach, Beskidzie Żywieckim Bury. Oferujemy tanie noclegi, zakwaterowanie w górach. Tani drewniany domek z widokiem na osadę Równe. Znajdujemy się koło miejscowości jak Rajcza, Ujsoły, Zwardoń, Sól, Węgierska Górka, Cisiec, Żywiec, Wisła, Istebna, Koniaków, Laiki,Kubalonka, Jaworzynka, Ustroń, Korbielów czy Szczyrk. Nie jesteśmy nad morzem, jeziorem czy na Mazurach ale w górach Beskidach.

Zadaj pytanie przez Facebook